UP Squared Pro 7000, procesor Intel Atom® x7425E, pamięć RAM 8 GB, pamięć eMMC 64 GB
$429.00
Stock Available Now
SKU
UPN-ADLNX25E-A10-0864
UP Squared Pro 7000, procesor Intel Atom® x7425RE, 8 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci eMMC
| Name | UP Squared Pro 7000, procesor Intel Atom® x7425E, pamięć RAM 8 GB, pamięć eMMC 64 GB |
|---|---|
| SKU | UPN-ADLNX25E-A10-0864 |
| Processor | Intel Atom®x7425E |
|---|---|
| Graphics | Intel® UHD Graphics 12th Gen |
| VPU | Opcjonalnie (poprzez M.2 2280) |
| Memory | 8GB |
| eMMC / Storage | 64 GB |
| FPGA | Lattice |
| BIOS | UEFI |
| RTC | Yes |
| Wake-on-LAN (WoL) | Yes |
| Watchdog Timer | Yes |
| PXE | Yes |
| Compatible OS | Windows 10 IoT Enterprise、Ubuntu 22.04 LTS、Yocto 4 |
| Dimension | 101,6 mm×101,6 mm |
| HDMI | 1 x HDMI 2.0b |
|---|---|
| Display Port |
1 x DP 1.2 1 x DP 1.4a via USB Type C |
| MIPI DSI/ eDP | Brak |
| USB |
2 x USB 2.0 (przez 10-pinową płytkę) 2 x USB 3.2 Gen 2 typu A 1 x USB 3.2 typu C |
|---|---|
| Audio | 1x gniazdo audio (wejście mikrofonowe, wyjście liniowe) |
| UART | 1x UART (przez płytkę 10-pinową) |
| Serial Port | 2 x RS-232/422/485 (przez złącze 10-pinowe) |
| Expansion Slot |
1 x klucz M.2 2280 M (PCIe Gen 3 x2, USB 2.0) 1 x klucz M.2 2230 E (CNVI, PCIe Gen 3 x1, USB2.0) 1 x klucz M.2 3052 B (tylko USB3.2 Gen 2) ze slotem na kartę Nano SIM |
| 40-pin GPIO header | Tak |
| MIPI-CSI | Tak |
| Ethernet | 2 x 2.5GbE (Intel® i226IT) |
|---|---|
| Wi-Fi | Opcjonalnie (poprzez M.2 2230) |
| Bluetooth | Opcjonalnie (poprzez M.2 2230) |
| LTE / 4G / 5G | Opcjonalnie (poprzez M.2 3052) |
| Power Requirement | Wejście 12 V prądu stałego |
|---|---|
| Power Supply Type | Tryb AT/ATX |
| Power Consumption (Typical) | 32W~49W |
| Cooling | Passive cooling (fanless) |
|---|---|
| Operating Temperature | 0℃~60℃ |
| Storage temperature | -40°F ~ 176°F (-40°C ~ 80°C) |
| MTBF (Hours) | 422 053 |
| Certification | CE/FCC Class A, RoHS Compliant, REACH |
| Net Weight | 200g |
|---|---|
| Gross Weight | 350g |
| Package dimension (L x W x H) | 157×147×68 mm |
| HS Code | 8473302000" |
| Country of Origin | Taiwan |
| Longevity | 2038 |
|---|
| Accessories |
1x bateria RTC 1x pasywny radiator |
|---|

