DDR4-3200 SODIMM 260 broches 8 Go Samsung
$50.00
Stock disponible maintenant
SKU
EP-DR04S08SSEB1
DDR4-3200 SODIMM 260 broches 8 Go Samsung M471A1K43EB1-CWE
| Name | DDR4-3200 SODIMM 260 broches 8 Go Samsung |
|---|---|
| SKU | EP-DR04S08SSEB1 |
| Compatible UP product | UP Xtreme i11 |
|---|---|
| RAM Type | DDR4 |
| DIMM Type | SO-DIMM |
| Speed | 3200 Mhz |
| Capacity | 8 GB |
| Operating Temperature | Température commerciale (0°C ~ 85°C) |
| Gross Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Package dimension (L x W x H) | 20x15x15 cm |